kurumsal

Hakkımızda

M KOZMETİK Kimya Tic. Ltd. Şti, 2007 yılından bugüne Konya’ da faaliyet göstermektedir. Yüksek kalite standartlarında üretim yapan firmamızın amacı kozmetik sektöründe geniş ürün yelpazemiz ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.

En iyi ve en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedefleyen firmamız bu nedenle her zaman en kaliteli malzeme ve en üstün üretimi tercih etmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışla üretimin her safhasında insan sağlığını benimseyen, değişen ve gelişen beklentilere cevap vererek, yeni ürün tasarımlarında ilk olan hijyen ve ferahlığı sağlayan ürünlerle, sürekli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, en değerli kaynak insan, en değerli kılavuz kalite prensibiyle hareket ederek sektörde söz sahibi olan, eğitimli ve uzman personelin katılımıyla kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirip geliştiren bir firma olmayı taahhüt ederiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz

Sektördeki öncü firmalardan olmaktır. Bir yandan, elde ettiğimiz her yeni bilginin, bizi hedeflerimize doğru taşımasına özen gösteriyor; diğer yandan hedeflerimizi sürekli revize ederek canlı kalmalarını sağlıyoruz.

Kalite Politikamız

Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,
Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
Yeniliklere açık olmak ve her zaman son teknolojileri kullanmak,
İş güvenliği hususunda yönetmeliklere tam uyum sağlamak,
Faaliyetlerimizi yasal zorunluluklara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
İnsana ve insan hayatına önem vererek sektörümüzde elde ettiğimiz unvanı güvenilir ve kaliteli işlerle sürdürmek,
Risk ve fırsatların sürekliliğini sağlamak,
Proseslerin performans sürekliliğini sağlamak,
Hayatı daha yaşanabilir kılmak için müşterilerimize standardı yüksek ürünler sunmaktır.